Запис на прийом за телефонами:
Брекет-системи Дiамант

Послуги стоматології Діамант

Обстеження і діагностіка

Терапевтичне лікування проводиться за європейськими стандартами з використанням новітніх матеріалів. Обстеження і діагностіка включають в себе:
 • клінічний огляд
 • комп'ютерна 3D діагностика
 • рентген діагностика
 • складання плану лікування

Профілактика

 • профілактичний огляд 1 раз в 6 місяців
 • мотивація пацієнта до індівідуальнойї гігієни
 • професійна гігієна порожнини рота
 • профілактика карієсу і захболеваній тканини пародонту

Ортопедична стоматологія

 • вініри, керамічні вкладки
 • керамічні коронки
 • металокерамічних коронки
 • протезування на імплантатах

Терапевтична стоматологія

Терапевтичне лікування проводиться за європейськими стандартами з використанням новітніх матеріалів. Включають в себе:
 • реставрація
 • ендодонтичне лікування

Імплантація зубів

Імплантат Мегаген
Наші зуби є важливою частиною нашого чарівності. Вони забезпечують якість життя і впевненість у собі. Вони дозволяють нам отримувати задоволення від їжі і говорити ясно, а також дозволяють нам зустрічати будь-які як повсякденні, так і незвичайні ситуації з інтересом і задоволенням. Простіше кажучи, неушкоджені і красиві зуби - це додаткова впевненість в собі. Це стає очевидним, коли ми втрачаємо зуби, або коли їх заміна звичайними мостами і зубними протезами викликає проблеми.

Стоматологія Діамант рекомендує зубні імплантати від всесвітньо відомої компанії MEGAGEN (Південна Корея) - найсучасніші рішення в області імплантації зубів. Компанія MegaGen веде розробки в області дентальної імплантації і регенерації кістки і м'яких тканин. Поверхня Xpeed - спеціальне покриття поверхні імпланту додатковим шаром кальцію для більшого комфорту повністю імітує рідний зуб. MEGAGEN це:

 • Всесвітньо відомий бренд - надійність, перевірена часом
 • Поверхня Xpeed
 • Великий вибір продукції і інструментів - для будь-якого клінічного випадку

Життя залишає сліди на наших зубах. Хвороби зубів і ясен поряд з випадковими пошкодженнями можуть привести до втрати зубів. Відсутність зубів проявляється не тільки естетично але також і функціонально, викликаючи різні обмеження. Звичайний зубний протез може вирішити проблему, але часто сам викликає проблеми в віддаленому періоді. Навіть після втрати декількох або всіх зубів, бажання поїсти з задоволенням і бути в змозі говорити і сміятися все ще можна забезпечити.

Імплантація зубів - одна з найпопулярніших послуг в стоматології. Імплантація є найкращим способом заміщення втраченого зуба.

Що таке імплантація зубів?

Megagen
  AnyRidge
Імплантація зубів - це установка штучного кореня зуба (імплантату) хірургічним шляхом в кістку щелепи. Пізніше на імплантат встановлюють штучний зуб, який може бути виготовлений з різних матеріалів - звичайної металокераміки, металокераміки із застосуванням дорогоцінних металів, а також з діоксиду цирконію.
MEGAGEN AnyRidge - найпрогресивніша имплантационная система для складних клінічних завдань. Кісткова пластика, синус-ліфтинг, негайна імплантація і навантаженя.

Планування імплантації і подальшого відновлення зубів проводиться стоматологом-ортопедом і хірургом-імплантологом. При правильному плануванні лікування і дотриманні рекомендацій хірурга ймовірність ускладнень на етапі приживлення імплантатів зводиться до мінімуму. Після пояснення всіх переваг і ризиків різних схем лікування пацієнт самостійно вибирає метод, який повністю його влаштовує.

Що таке зубний імплантат?

Megagen
  Any One
Зубний імплантат - це маленький гвинт, зроблений з металу. Він складається з титану, який добре приживається, оскільки організм приймає його як власний матеріал. Непереносимість виникає тільки в дуже рідкісних випадках.
MEGAGEN AnyOne - надійна і продумана система імплантатів для щоденного застосування.
Для того щоб взяти на себе функцію кореня зуба, зубний імплантат встановлюється в щелепних кісток за допомогою короткої операції під місцевою анестезією в амбулаторних умовах. Потім він безболісно зв'язується з кісткою, таким чином формується надійна основа для довготривалої і стійкої фіксації зубного протеза.

У чому переваги зубних імплантатів?

Зуби з опорою на імплантати очевидно забезпечують найбільш природне рішення з естетичної та функціональної точки зору. Вони гармонійно вписуються в зубну дугу і не тільки фіксуються так само надійно, як природні зуби, але їх неможливо відрізнити від натуральних зубів по функції і зовнішнім виглядом в повсякденних умовах.

Ортодонтія

Ортодонтія займається виправленням аномалій, пов'язаних з нерівним розташуванням зубів і неправильним прикусом. Даний напрямок вирішує не тільки проблеми естетики. В першу чергу, це збереження функціональності жувального апарату. Чим загрожує неправильний прикус? Якщо не вирішувати проблему неправильного прикусу, це може привести до утруднення гігієни, розвитку захворювань кісткової тканини, ясен, до утворення пародонтальних кишень. Як підсумок - втрата зубів. Крім безпосередніх проблем із зубами, людини з неправильним прикусом можуть супроводжувати мігрені і гайморити. Це результат зміненої структури черепа.

Брекети — це незнімні ортодонтичні апарати, що застосовуються для виправлення прикусу. Носіння брекет-системи дозволяє за відносно недовгий період усунути аномалії і дефекти і, як результат, отримати рівні зуби. Стоматологія Діамант рекомендує самолігуючі металеві брекети (високоміцна нержавіюча сталь) Ormco Damon, Q, які вважаються самими інноваційними та ефективними серед світових аналогів.

Damon Q

Самолігуючі брекети — це брекети, які використовують невеликі металеві пази зі змикаються краями для утримання дуги замість замків. Пази таких брекетів можуть прискорити перший етап ортодонтії (вирівнювання), тому що через незначного тертя між дугою і пазами процес обертання і випрямлення зубів проходить швидше. Стає легше доглядати за такими брекетами, тому що пази за своєю конструкцією значно менше звичайних замків. Але слід мати на увазі, що більш ідеальна посмішка - більш тривале лікування. Звичайно потрібно до 3-6 місяців, щоб вирівняти зуби до нормального рівня, однак, «голлівудська посмішка» вимагатиме значно більше часу і зусиль з боку пацієнта.

Протезування зубів

При втраті хоча б одного зуба, потрібно обов'язково протезувати, так як відсутність зуба (або зубів) негативно позначається не тільки на естетиці, але і на організмі в цілому. Людина починає жувати на тій стороні щелепи, де більше зубів, а на протилежному боці йде поступова атрофія ясен. Погіршується якість жування, і їжа в шлунково-кишковий тракт надходить погано прожувати, що може викликати захворювання травного тракту. Зуби, що залишилися, поступово, протягом декількох років, нахиляються в сторону дефекту. Таким чином, в зубо-щелепної системі відбувається порушення рівноваги, що, в кінцевому підсумку, призводить до розвитку такого грізного захворювання, як пародонтит, яке є основною причиною поступового розхитування і подальшої втрати зубів (навіть не уражених карієсом).

Види протезування зубів

Зубний протез моделюється і виготовляється строго індивідуально. Лікар-ортопед оцінює стан порожнини рота і кожного зуба окремо і планує конструкцію протеза, точно розраховуючи можливі навантаження на опорні зуби. Важливо не тільки замістити відсутні зуби, але і зберегти опорні. Далі в зубо-технічної лабораторії зубний технік виготовляє протез.

Весь процес виготовлення конструкції складається з безлічі клінічних та лабораторних етапів і навіть невелика помилка в плануванні або виготовленні конструкції може позначитися не тільки на якості протеза, а й на здоров'я зубо-щелепної системи в цілому. Тільки професіонали можуть гарантувати якість і надійність своїх робіт.

Ми пропонуємо всі види протезування, зупинимося докладніше на найпоширеніших конструкціях:

 • Протезування на імплантатах - розміщення протезної конструкції на штучній опорі (імплантаті), що дозволяє не сточувати здорові зуби під опору при малій протяжності дефектів і робити протез незнімним за відсутності великої кількості зубів, використовуючи кілька імплантатів.
  Зуби з опорою на імплантати очевидно забезпечують найбільш природне рішення з естетичної та функціональної точки зору. Вони гармонійно вписуються в зубну дугу і не тільки фіксуються так само надійно, як природні зуби, але їх неможливо відрізнити від натуральних зубів по функції і зовнішнім виглядом в повсякденних умовах.
  У порівнянні зі звичайними мостовидні протезами, немає необхідності спилювати сусідні зуби, щоб утримувати нові зуби. Таким чином зберігається здорове речовина зуба, яке неминуче пошкоджується при традиційному методі.
 • Вініри - штучні керамічні облицювання зубів - фіксуються на видиму стінку зуба, дозволяють приховати зміни кольору, невеликі повороти і нахили зуба.
 • Вкладки - заміщення зруйнованої частини зуба спеціальною «пломбою», яка виготовляється в лабораторії з кераміки або композиту, після чого фіксується в порожнині рота на підготовлений зуб; перевершує по естетики і довговічності звичайні пломби.
 • Металокерамічні конструкції - (коронки, мостоподібні протези) - конструкції, невидимою основою яких є метал, а видима частина зубів виготовляється з кераміки. Ми пропонуємо не тільки класичні варіанти сплавів металевих основ, але й ексклюзивні конструкцій - на основі сплавів дорогоцінних металів (що дозволяє зробити абсолютно біосумісні протези).
 • Безметалеві конструкції - протезування на основі оксиду цирконію Procera) - протези, які не містять металевих частин, що дозволяє досягти природних, не відмітних від натуральних зубів, кольору і прозорості. Це самі естетичні протези на сьогоднішній день.

Бюгельні (дугові) знімні протези

При відсутності великої кількості зубів пацієнтам часто виготовляють часткові знімні конструкції.

Основними елементами часткового знімного протеза є базис (пластмасовий або металевий), які утримують елементи і штучні зуби.

Різновидом часткових знімних протезів є бюгельні протези, де роль базису виконує дуга з різними відгалуженнями (для кращої фіксації протеза).

Дугові протези найбільш функціональні і естетичні. При протезуванні даними конструкціями на верхній щелепі практично повністю відкрито небо, а на нижній - тонка дуга зовсім не заважає мові.

Їх важливою особливістю є те, що вони передають жувальну навантаження в основному на зуби, що залишилися, а на альвеолярний гребінь (ясна), тільки при перевантаженні (розжовування дуже жорсткої їжі). Тому ці протези НЕ здавлюють ясна і не призводять до порушення харчування тканин.

Дугові протези необхідно знімати тільки для чищення, знімати їх на ніч не потрібно, на відміну від протезів (які необхідно знімати на ніч, щоб дати відпочити слизовій оболонці порожнини рота, так як вони передають жувальну навантаження не на зуби, а в основному на ясна ).

Використання замкових кріплень дозволяє «сховати» всі фіксуючі елементи всередину протеза, тобто дані кріплення абсолютно непомітні.

Бюгельні конструкції мають дуже високою надійністю.

Кожні 6 місяців ми просимо наших пацієнтів приходити на профілактичний огляд. Так як необхідно відстежувати неминучу «усадку ясен» під протезним ложем (щоб уникнути появи там пустот) і навантаження на опорні зуби. При необхідності, проводиться перебазування (подслаіваніе пластмаси) протеза.