Запис на прийом за телефонами:
Брекет-системи Дiамант

Про нас

Ми раді зустрічі з вами на сайті стоматології та косметології «Діамант». Багато років ми щодня доводимо своєю роботою, що стоматологічна допомога повинна бути професійною, швидкою і доступною. Сьогодні стоматологія - це безпечно і безболісно. Наша стоматологія відрізняється особливим ставленням до своїх клієнтів. Прекрасне сучасне інноваційне оснащення, унікальні передові технології в стоматології, грамотні фахівці і затишна обстановка дозволили нам завоювати визнання і любов наших пацієнтів. Нашими пацієнтами є як мешканці м. Старобільська, так і в цілому Луганської області, а також інших областей України. Відзначимо, що серед наших пацієнтів є громадяни інших країн, для яких відвідування стоматолога відбувається в рамках "стоматологічного туризму". В рівній мірі це відноситься і до сфери косметології. Ми, в першу чергу, дбаємо про ваше здоров'я. Стоматологія і косметологія для нас - це не тільки робота, а й покликання.

Наші фахівці:


Калюжний
Анатолій Вікторович
Лікар: імплантолог, ортопед
Член асоціації імплантологів України
Стаж роботи 18 років

Калюжна
Вікторія Петрівна
Лікар: косметолог
Стаж роботи 18 років

Стрига
Андрій Сергійович
Лікар: терапевт, ортопед, хірург
Стаж роботи 9 років
Також ми є членами Асоціації імплантологів України. Членами даної Асоціації можуть стати лікарі-стоматологи, зубні техніки, студенти стоматологічних факультетів, лікарі-інтерни та інші фахівці, діяльність яких пов'язана з використанням методу стоматологічної імплантації, а також представники виробників устаткування, яке застосовується в практиці таких фахівців. Ми успішно здійснюємо операції з імплантації зубів.

У нашій стоматології ви можете скористатися наступними видами стоматологічної допомоги:

  • Комплексне обстеження пацієнта
  • Терапевтичне лікування
  • Протезування зубів
  • Імплантація зубів

Фахівці нашої стоматології щодня трудяться для того, щоб вас ніколи не торкалися проблеми пов'язані з вашими зубами. Наші принципи: висока якість, нові технології, повний спектр послуг в стоматології. Ми пишаємося тим, що можемо зробити вашу посмішку яскравіше.

З повагою, колектив стоматології та косметології "Діамант".